android alarm uygulamaları

En İyi Android Alarm Uygulamaları 2022

En İyi Android Alarm Uygulamaları 2022

En iyi android alarm uygulamaları nedir diye merak ediyorsanız sizler için yazı hakkında merak ettiğiniz her bir detayı bir araya getirdik.

Sabahları kullanıcıları kolayca uyandıracak tek uygulama arıyorsanız işte her daim birinin nasıl öne çıktığı ek olarak dahil olması beraber dikkatleri çeken üzere işletim sistemleri android olan özelliklerde yer alan adına belirgin iyi 10 alarm uygulaması.

  • 1- Easy Rise Alarm Clock
  • 2- GO Clock
  • 3- Alarm Clock Extreme
  • 4- Glimmer
  • 5- Sleep Cycle
  • 6- AMdroid
  • 7- Timely
  • 8- AlarmMon
  • 9- Early Bird Alarm Clock
  • 10- Sleep As Android

android alarm uygulamaları

 

1- Easy Rise Alarm Clock

Uyandığınızda çalar saatinizin tiz sesinden nefret ediyorsanız Early Rise Alarm Clock uygulamasını deneyin. Söz konusu olarak yer alan alarm güne başlamanıza yardımcı olması beraber dikkatleri çeken adına yüksek sesli uyarılar ile vızıltılar yerine doğal sesler ile meditasyon kılavuzları kullanır. Rahatlamaktan stresi azaltmaktan kaygınızı azaltmaya değin ne tür tek meditasyona uyanacağınızı seçebilirsiniz. Söz konusu olarak yer alan Early Rise’ı rahatlatıcı ile sakin sabahlar adına belirgin iyi alarm uygulaması yapıyor.

Ne yazık ki birden artışlı olarak yer alan özellik tek ödeme duvarının arkasında kilitlenmiştir. Ödeme yapmadan sadece dört ses manzarası ile tek meditasyon kursu arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla birlikte premium planın maliyeti fazla artışlı değildir ile her daim şeyin tek kerede kilidini açar.

2- GO Clock

Android’i herhangi tek vakit kullandıysanız tek noktada neredeyse kesinlikle GO ekibinden tek uygulama görmüşsünüzdür. Söz konusu olarak yer alan ekibin uygulamalarının çoğu harika tıpkı GO Clock’ta olduğu gibi.

Bu uygulama bir yandan iyi bir yandan ek olarak işlevseldir ile diğer birden artışlı olarak yer alan çalar saat uygulamasının ait olmadığı özelliklerle doludur. Yerleşik tek takvim sağlık temelli hatırlatıcılar ile başucu saat ekranı bunlardan birkaçıdır.

3- Alarm Clock Extreme

Alarm Clock Xtreme özelleştirme söz konusu olduğunda işletim sistemleri android olan özelliklerde yer alan android işletim sistemleri yer alan telefonlar adına belirgin iyi alarm uygulamasıdır. Ekrana dokunmaktan android işletim sistemleri yer alan telefonu sallamaya değin alarmı nasıl kapatacağınızı ayarlayabilirsiniz. Alarmı kapattığınızda çözmeniz adına tek bulmaca açabilir veyahut tek uygulamanın başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Alarm Clock Xtreme gününüzü en iyi planlamak adına kullanabileceğiniz bazı günlük planlama araçlarına sahiptir. Yaklaşan etkinlikleri görmek adına dikkatleri çeken ile önemli görevler adına hatırlatıcılar ayarlamak adına uygulamayı takviminizle senkronize edebilirsiniz. Söz konusu olarak yer alan hatırlatıcılarda birden artışlı olarak yer alan özelleştirme mevcuttur; her daim biri adına uyarı sesini değiştirebilir ile bildirim sırasında ekranın ne kadarını kaplayacaklarını ayarlayabilirsiniz.

4- Glimmer

Glimmer kullanıcıları uyandırmak adına ilginç tek yöntem kullanır. Yüksek sesler yerine kullanıcıları uykunuzdan çıkarmak adına ışığı kullanır. Bazı insanlar güneşin doğuşunu taklit ettiği ile vücudunuzun doğal olması beraber yer alan uyanmasını sağladığı adına söz konusu olarak yer alan yöntemi tercih ederler.

Bunu başarmak için alarm devreye girdiğinde parlak sakinleştirici tek sahne gösterecektir. En hemen ardından kullanıcıları uykudan uyandırana değin parlaklığı yavaşça artırır. Söz konusu olarak yer alan işe yaramazsa alarm zamanında uyanmanızı sağlamak adına tek ses çıkarır.

Glimmer benzer özelliklerde olmayan zamanda akıllı ampul sahipleri adına belirgin iyi işletim sistemleri android olan özelliklerde yer alan çalar saattir. Uygulama aracılığıyla uyanma zamanı geldiğinde odanızın ışıklarını yavaşça aydınlatan tek rutin ayarlayabilirsiniz.

5- Sleep Cycle

Sleep Cycle Play Store’da uyku kalitenizi takip edebilen birden fazla yer alan alarmdan biridir. Yalnız yapmanız gereken yatakta yanınızda android işletim sistemleri yer alan telefonla uyumak. Uygulama hareketleri algılamak adına android işletim sistemleri yer alan telefonunuzun mikrofonunu kullanır ile uyku davranışınızı izler.

Sizi tanıdığında Sleep Cycle uykunun belirgin hafif evresinde olduğunuzu anlar. Kullanıcıları söz konusu olarak yer alan aşamada uyandırmak adına söz konusu olarak yer alan bilgiyi kullanır söz konusu olarak yer alan ek olarak sersemliği belirgin aza indirir ile kendinizi iyi dinlenmiş ile rahat hissettirir. Sleep Cycle’ın içinde kalmaya çalışacağı özel tek uyandırma penceresi ayarlayabilirsiniz.

Diğer özellikler arasında uyku notları derinlemesine grafikler ile uykunuzu neyin etkilediğini analiz etmenize yardımcı olacak istatistikler bulunur. Örneğin gece yatmadan önce içtiğiniz tek fincan kahvenin uykunuzu nasıl etkilediğini öğrenebilirsiniz.

6- AMdroid

AMdroid her daim çalar saat uygulamasında bulamadığınız harika özelliklere sahiptir. Örneğin uyandırma görevleri özelleştirilebilir alarm profilleri ile resmi tatillerde alarmları klasik yerine otomatik olması beraber yer alan devre içi olmayan bırakma seçeneği ayarlayabilirsiniz.

En akıllı özelliklerinden biri konum farkındalığıdır. Tek alarm tetiklendiğinde belirlenmiş tek konumda değilseniz ses çıkarmaz. Söz konusu olarak yer alan örneğin tek partide dışarı çıktığınızda artık serseri egzersiz alarmlarının çalmayacağı anlamına gelir.

7- Timely

Çok sayıda özelliğe ihtiyacınız yoksa ile tek premium plan satın almak istemiyorsanız basit ile ücretsiz yer alması beraber bilinen Timely’yi deneyin. Uygulama alarmlarınızı tüm cihazlarınızla eşleştirmek adına tek hesap senkronizasyon özelliğine sahiptir. Söz konusu olan durumları ayarladıktan hemen ardından uygulama tam olması beraber yer alan kullanıma hazırdır.

Saati kontrol etmek alarmları ayarlamak ile tek kronometre başlatmak adına uygulamayı kullanabilirsiniz. Bununla birlikte belirgin iyi özelliği sunumudur – Timely değin şık ile rahatlatıcı görünen tek alarm bulmakta zorlanacaksınız.

8- AlarmMon

AlarmMon Güney Kore’de fazla büyük olsa da aynı olmayan yerlerde artışlı ilgi görmedi. Söz konusu olarak yer alan oldukça tuhaf lakin AlarmMon Android’deki belirgin eğlenceli alarm uygulamalarından biridir.

AlarmMon alarmınız adına seçebileceğiniz tek dizi karaktere sahiptir. Uykunuz hafifse kullanıcıları uyandırmak adına eğlenceli tek mini oyunla birlikte sessiz tek karakter kullanabilirsiniz.

Her şeyin arasında uyuyabilecek değin ağır tek uykunuz varsa siz onu susturana değin yüksek sesli tek animasyon oynayacak en gürültülü tek karakter seçebilirsiniz. Söz konusu olarak yer alan yüksek hayvan seslerinden Psycho temasının tek yorumuna değin uzanır ile AlarmMon’u özelleştirilebilir tek şeytani çalar saat yapar . Merak etmeyin; sadece sizin olmasına izin verdiğiniz değin kötü!

AlarmMon ayrıca alarmın ne an çaldığını hangi karakter alarmını kullandığınızı ile alarmı kapatmanızın ne değin sürdüğünü ayrıntılarıyla anlatan tek geçmiş özelliğine ek olarak sahiptir. Söz konusu olarak yer alan AlarmMon’u alarmlarınızın neresinde kaydığınızı ile kullanıcıları yataktan çıkarmak adına en yüksek tek karaktere ne an ihtiyaç duyabileceğinizi görmenin harika tek yolu yapar.

9- Early Bird Alarm Clock

Uyanmak adına yalnız tek ses seçmekte zorlanıyorsanız ne için hepsini seçmiyorsunuz? Early Bird Alarm Clock alarm olması beraber yer alan birden artışlı sesi seçmenizi sağlaması ile dikkatleri çeker. Ardından çaldığında çalınacak seslerden bir adet rastgele seçer.

Vücudunuz buna uyum sağlarken tek alarmla uyuma eğiliminde olduğunuzu fark ederseniz söz konusu olarak yer alan uygulamayı tercih ederek onu karıştırıp kullanıcıları ayakta tutmak adına kullanın.

Early Bird yerel hava durumu benzer özelliklerde ek kullanışlı özelliklerle birlikte gelir. Early Bird ayrıca çalan her daim alarmı kapatmadan önce ne değin vakit çaldığını ile erteleme düğmesine kaç kez bastığınızı ek olarak takip eder.

10- Sleep As Android

Sleep As işletim sistemleri android olan özelliklerde yer alan iyi tek gece uykusu almanızı sağlayabilecek tek alarm uygulamasıdır. Gece yarısı yağını biraz artışlı yakarsanız uygulama kullanıcıları uyku vakti olduğu konusunda uyarabilir böylece kaçırmazsınız.

Uyuduğunuzda Sleep As işletim sistemleri android olan özelliklerde yer alan çalışmaya başlar. Uykunuzun ne değin derin olduğunu kontrol etmek adına mikrofonu kullanır ile söz konusu olan durumları uyku döngülerinizle karşılaştırır. Nasıl uyuduğunuza dair tek fikir edindikten hemen ardından kendinizi halsiz hissetmenizi önlemek adına kullanıcıları en hafif aşamalarda uyandırabilir.

Bunu başarmak adına Sleep As işletim sistemleri android olan özelliklerde yer alan alarmlar adına tek “akıllı dönem” kullanır. Uygulama belirli tek saatte çıkmak yerine kullanıcıları uyandırmak adına söz konusu olarak yer alan vakit boyunca belirgin uygun zamanı seçecektir. Örneğin 30 dakikalık akıllı tek süreye ait sabah 8’de ayarlanmış tek alarm belirgin iyi olduğu zamana bağlı olması ile dikkatleri çeken olması beraber yer alan 8:00 beraber 8:30 arasında çalacaktır.

Uygulamayı yüklediğinizde ücretsiz olması beraber yer alan iki haftalık premium hizmet alırsınız. Deneme süresi sona erdiğinde yalnız seferlik tek satın alma beraber tüm özelliklere kalıcı olması beraber yer alan ait olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir